Úvod

Chtěla bych Váš přivítat na mých stránkách. Celý život jsem pracovala v dopravě a logistice. Před pár lety jsem se rozhodla, že se začnu vzdělávat v oblastech, které mě zajímají a zkusím si splnit sny.

Jógu jsem začala zkoumat, když mi bylo dvacet. Sama podle knížek jsem se snažila dostat do pozic, zpočátku dost krkolomně. Brzy jsem zjistila, že mi jóga nepřináší jen protažení a posílení svalů, ale také uvolnění mysli a příval nové energie. Prošla jsem 150 hodinovým rekvalifikačním kurzem. Zkraje jen pro své potřeby. Chtěla jsem mít o józe ucelený obrázek, proniknout víc do hloubky. Později jsem se rozhodla vést vlastní lekce a jógu předávat dál.

Naučit se masírovat byl můj další splěný sen. Absolvovala jsem také 150 hodinový rekvalifikační kurz. Ten jsem si moc užila. Ráda se učím nové věci. Masáž uvolní ztuhlé, přetížené svaly a krásně vyčistí hlavu. Od té doby jsem prošla několika rozšiřujícími kurzy.

S prací s energií jsem se setkala už jako malá a když jsem v dospělosti narazila na knihu Reconnection od Erica Pearla, věděla jsem, že to je způsob léčení, který mi dává smysl. Stala jsem se certifikovaným praktikem.

V současné době Vám můžu nabídnout individuální a také skupinové lekce jógy, Oshovy aktivní meditace, masáže a energetické léčení v Hostivici – v prostorách Mahu centra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.