Rekonektivní léčení

Rekonektivní léčení nás vrací do stavu harmonie a zdraví. Sezení nám umožní hlubokou relaxaci a prohloubí naši spokojenost a pohodu. Je využíváno u fyzických i psychických zdravotních problémů, nebo jako regenerační terapie, která nastartuje léčebné procesy v našem životě.

Léčení lze provádět i na dálku. A také jej lze použít pro léčení Vašich domácích mazlíčků. Léčení rekonektivní energií je bezdotykové. Probíhá tak, že klient leží 30 minut na lehátku. Má zavřené oči, nemusí se soustředit, neměl by meditovat, jen být v klidu. Praktik zprostředkuje proudění energie skrz své ruce. Klient může průběh vnímat různě. Nemusí pozorovat nic, může pohybovat očima za zavřenými víčky. Nebo cítit brnění, může pohybovat končetinami. Projevy jsou hodně individuální. Všechno je v pořádku.

Obvykle se doporučuje absolvovat tři sezení. Tak jako u klasické medicíny, nejsme schopni nikdy zaručit 100% výsledek pro každého, ale výsledky jsou více než překvapivé u velkého množství pacientů, tam kde klasická medicína selhává.

Léčení provádí terapeut s mezinárodní certifikací a kvalifikací.

U Rekonektivního léčení je ze studií prokázáno, že:

  • Restrukturalizuje poškozenou DNA
  • Zpomaluje proces stárnutí fyzického těla a buňky
  • Prohlubuje spokojenost a pohodu
  • Harmonizuje vztahy
  • Je více účinnější, než fyzioterapie při obnovení rozsahu pohybu
  • Podporuje vysokou výkonnost (např. atletika), vhodné pro vrcholové spotrovce, maximalizace výkonů, povolený doping.

Více informací naleznete zde: https://www.rekonektivni-centrum.cz/