Masáže

U masáže je největším přínosem už jen samotný dotek. Masáž Vás může zklidnit a uvolnit, nebo povzbudit a nabít energií. Záleží co v daný moment potřebujete. Můžete si u mě vybrat z nabízených technik, ale nejlepší je říct, jak se v tu chvíli cítíte a co od masáže potřebujete a já podle toho zvolím kombinaci technik.

Můžeme uvolnit ztuhlou šíji a záda, nebo přidat také zadní stranu nohou a hýžďové svaly. Moc příjemná je masáž rukou, které všichni zanedbáváme, přitom je ke všemu potřebujeme. Úplně nejraději masíruji celé tělo. Je dobré si na to vyhradit dvě hodiny. Je dost času na každou partii.

Sportovní masáž uleví namáhaným svalům po výkonu. Pomůže s regenerací. Brání zkracování svalů a zvyšuje elasticitu. Používají se rychlejší intenzivnější hmaty.

Rekondiční je vhodná, když nejste zvyklí, nebo nemůžete sportovat, ale chcete držet svaly v kondici, aby jste zvládli každodenní zátěž.

Breussova masáž – je jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky. Má za úkol oddálit od sebe obratle, aby ploténka měla místo. Používá se třezalkový olej.

Thajská masáž – je to tlaková energetická masáž. Masíruje se přes oblečení. Spojuje prvky akupresury a jógy. Masér používá palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla. Uvolňuje energetické bloky v těle, zbavuje klouby a svaly ztuhlosti a bolesti.

Velvet touch – Harmonizuje tělo i duši a je potěšením i zážitkem nejen pro masírovaného ale i pro maséra. Je to masáž která má silné zklidňující účinky a hodí se pro práci s klienty kteří trpí syndromem vyhoření. Jedná se o celotělovou masáž která obsahuje velmi efektivní postupy pro práci s lidským tělem. Tato technika se provádí v plynulém tempu, pracuje se s dynamikou masáže a je při ní důležitý klid a harmonie v pohybu. Začíná se masáží hlavy, pozvolna se přechází na partie zad a šíje. Obsahuje jedinečnou masáž nohou i rukou a je zakončena nadpozemskou sestavou masáže obličeje, pří které dochází k absolutní relaxaci.

Manuální lymfodrenáž nohou – velice příjemná technika s jemnými hmaty bez tlaku. Nepoužívá se olej. Pomáhá odstraňovat otoky, detoxikovat organismus a také zlepšuje projevy celulitidy.

Obecná pravidla kdy nemasírovat: První trimest těhotenství, nachlazení, akutní zranění, onkologické onemocnění.

Zkušenosti:

 • Masér pro sportovní a rekondiční masáže – Dexter Academy – 22.10.2018
 • Breussova masáž – Dexter Academy – 20.5.2019
 • Thajská masáž zad a šíje – Dexter Academy – 5.6.2019
 • Aromaterapie pro maséry – Akademie Nobilis Tilia – 9.11.2022
 • Kinesiotaping 1 – Masérnička – 29.3.2023
 • Kinesiotaping 2 – Masérnička – 30.3.2023
 • Celotělová masáž Velvet touch – Masérnička – 30.4.2023
 • Office massage – Masérnička – 2.5.2023
 • Lymfodrenáž nohou – Masérnička – 10.5.2023
 • Backhand therapy – Masérnička – 16.5.2023
 • Myofascial therapy – Masérnička – 21.6.2023